Miód w plastrach (sekcyjny)

 

 

Cenisz oryginalność? Twoi znajomi to zapaleni ekolodzy? A może szukasz wyjątkowego prezentu dla teściowej? : )

Polecamy miód ale w nieco innej formie - prosto z ramki.

Pszczoły przygotowują go dla Was w małych rameczkach jak na zdjęciu (takich 10x10 cm) lub w podłużnej ramce (ok 1-1,2 kg). Mówimy na niego 'miód sekcyjny' lub miód prosto z ramki. W postaci zasklepionej taki zkarb można przechowywać miesiącami.

Jest oryginalną propozycją ( żuje się razem z woskiem ) do podania podczas uroczystości. Z opinii naszych klientów jest "strzałem w dziesiątkę" podczas urodzin i jako dodatek do ''wiejskiego stołu'' podczas wesela. Jest również ciekawym świątecznym prezentem dla partnerów biznesowych. Ze względów organizacyjnych, preferujemy wcześniejsze zamówienie takich ramek (kwiecień - czerwiec). Jest wtedy również możliwość zamówienia miodu gatunkowego z konkretnych roślin miododajnych. Należy pamiętać, że miód akacjowy najdłużej zachowa płynną konsystencję. Cennik produktów pszczelich

Ps. Oczywiście ramkę opakowujemy bez pszczół :).


UWAGA: jeśli interesuje Cię większe zamówienie ramek z miodem np na świąteczne prezenty, warto je zamówić wczesną wiosną. Miód otrzymywany w późniejszych porach roku ( np. nawłociowy ) szybko krystalizuje w ramce.